Dámské boty

Dámské boty – nejdůležitější trendy léta 2020

Nevíte, co bude v létě v módě? Naštěstí víme odpověď na tuto otázku! Vypadejte stylově, pohodlně a vyberte si dámské boty , která bude vyhovovat vašemu dni nebo temperamentnímu režimu v daný den. Podívejte se na nutnou obuv letos v létě!

Dámské boty – co byste si měli vybrat pro léto 2020?

Největší trendy, které se objevily ve skříních v minulých sezónách, se vracejí s dvojnásobnou silou! Možná je čas nakreslit modely z posledních let? Pokud jste se jich už dávno zbavili, nezapomeňte zkontrolovat, co bude v ulicích měst a zásoby v obchodě Casnaboty.

Boty na platformě 

Creepersy, sandály na  platformě, espadrilky na platformě, a dokonce i tenisky platformě! Zvýšená obuv a jeho  spousta možností! Můžete je nazout na sportovo, příležitostně, boho nebo rekreační výlety na pláž. Tato obuv je perfektně kombinována s šaty, kalhotami a overaly. Když slunce vyjde častěji mimo okno a teplota stoupá ze dne na den, můžete nosit tenisky, abyste je postupem času změnili na espadrilky .

Dámksé boty do špičky 

Dokážou jen lodičky prodloužit nohy?  Máme dobré zprávu – nejen lodičky. Dámské boty se špičatou  špičkou  způsobují, že noha vypadá štíhlejší a delší, a tím se mění i celá naše silueta. Kromě klasických podpatků se špičatou špičkou v trendu do roku 2020 budou dominovat lodičky nebo sandály se zapínáním na kotníku.

Boty s otevřenou patou

Dámské boty s otevřenou patou jsou nejčastěji nazouváky, sandály, polobotky, lodičky, boty na sloupku a na platformě. Pečlivě upravená a pěstěná pata zvláště láká na jaře a v létě. Boty s holými paty dodávají lehkosti stylizaci a v kombinaci s éterickými květinovými šaty vypadá celá žensky.

Dámské boty ve zvířecích vzorech

Tajemný hadí vzor, lákavá zebra nebo možná dravý leopard? Bez ohledu na to, co si vyberete, budete upoutat pozornost každého chodce na ulici. Dámská obuv se zvířecím motivem se vrací každých pár let na vrchol módních seznamů s trendy v létě. Zvířecí tisky se velmi liší od monochromatických stylizací. Shodují se s černými kalhotami a šaty, které odpovídají vzoru zvířat.

Luxusní barevné tenisky

Bílé tenisky jsou ideální pro klasické i sportovní styly. Letos v létě však bude vládnout barva – pestrá a neonová. Bohatá sada barev je návrhem pro mladé ženy i pro lidi, kteří se nebojí experimentovat s celkovým dojmem. S čím kombinujete barevné tenisky? V létě jim budou nejlépe vyhovovat barevné sukně, květinové šaty, džínové kraťasy a vzorované tuniky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *