tenisky

Tenisky – nejklasičtější městská obuv. Jaký model zvolit?


Procházky ulicemi města v letní nebo jarní den si všimneme, že nejoblíbenější dámskou obuví jsou tenisky. To může být způsobeno jejich pohodlím a jednoduchostí, takže se hodí k jakémukoli stylu. Vyznačují se některými vlastnostmi sportovní obuvi a nabízejí poměrně silnou podrážku a také dobrou přilnavost k noze díky úpravě tkaniček. Jsou ideální na procházky, túry i do školy nebo do práce. Výrobci nám nabízejí mnoho modelů této obuvi, ale černé tenisky zůstávají klasikou.
Jaké tenisky jsou v této sezóně nejmódnější?


Nadčasové modely, které nikdy nevyjdou z módy, jsou klasické bílé a černé tenisky. Nízké i vysoké modely jsou považovány za klasiku. Hodí se k jakémukoli stylu – od sportovního až po elegantní. Černé tenisky díky své klasické podobě nezpůsobují žádné nervozity mezi barevným vzorovaným stylem a botami. Je základem šatníku každé ženy. Pokud již takový klasický pár máme, můžeme začít hledat zajímavé modely. V této sezóně jsou hitem platformové tenisky. Dychtivě si je vybírají nízcí lidé, kteří chtějí vypadat vyšší a zároveň nesnižovat jejich pohodlí. Tento model obuvi je pohodlný, protože přidává centimetry a podrážka je stále rovná. Dalším velmi módním modelem jsou tenisky se slaměnou podrážkou, charakteristické pro espadrilky. Jsou ideální nejen na pláž, ale také do klasického městského stylu. Díky letnímu prvku dodává tato obuv celému stylingu lehkost.


Zajímavé modely tenisek, které producenti navrhují letos


Tenisky (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Damske-tenisky-534.html) jsou tak žádaným druhem obuvi, že výrobci obuvi provádějí mnoho úprav a snaží se splnit očekávání spotřebitelů. Oblíbenou volbou pro každodenní použití jsou nazouvací tenisky, které nemají žádné kravaty, jsou pouze nazouvány na nohu. Díky tomu je jejich nasazení vyžaduje minimální úsilí, takže jsou často vybírány pro rychlé procházky. Další zajímavou možností jsou klínové tenisky. Tato možnost obvykle zahrnuje modely s vysokými svršky, které plní funkci bot v teplejších dnech. Byly také vytvořeny modely vyrobené z ekologické nebo přírodní kůže.


Tenisky jsou nejuniverzálnější obuv, která je k dispozici v klasických formách nebo v jedné z mnoha úprav. Díky tomu si můžeme tento typ obuvi užít v teplejších i chladnějších dnech. Kromě různých tvarů si můžeme vybrat také z nesčetných zajímavých vzorů a barev. Jsou tak multifunkční, že alespoň jeden pár by neměl chybět v dámské šatně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *