espadrilky na platforme

Hit každého léta – módní espadrilky


Léto se rychle blíží. Naštěstí pro každou dámu budou vládnout pohodlná řešení. Kromě pohodlí je důležitá také móda, takže stojí za to podívat se na módní espadrilku, která bude v této sezóně na vrcholu vašich nákupních seznamů. Je to opravdu nutné mít v nadcházející sezóně. Nejmódnějšími botami této sezóny jsou dámské espadrilky, pohodlné boty na ploché podrážce. Velmi často vyrobeno na slámové podrážce. Zpočátku se nosí pouze v přímořských letoviscích, nyní se přestěhovali nejen do ulic velkých měst, ale také na módní přehlídky! Jedná se o boty, které nosí běžné dívky, celebrity a modelky. Každý, kdo ocení pohodlí a pohodlí, by si měl tyto boty před sezónou opatřit. Na které dámské espadrilky byste měli v obchodě věnovat pozornost?


Espadrilky zdobené slámou


Tento model je velmi výrazný. První espadrilky byly vyrobeny na slámové podrážce. Nyní se od toho upouští a boty mají obvykle gumovou podrážku, ale základem je sláma. Nejčastěji se jedná o prvek umístěný nad podešví. Často najdete espadrilky se slámovoo ušpičkou . Všechny tyto prvky dodávají botám jedinečný charakter.


Espadrilky s vázaním


Španělské boty v této sezóně budou nejmódnější s vázáním. Tenké šňůrky, řemínky nebo látkové pásky, které lze uvázat kolem kotníku. Takové dámské espadrilky lze nosit s krátkými sukněmi nebo šaty. Jsou také ideální pro soupravu s kalhotami o délce 7/8. Kromě výše zmíněných šňůr a řemínků je lze kolem kotníku také pevně připevnit koženým řemínkem.


Klínové espadrilky


Ženy, které mají rady vysoké podpatky, se nemusí bát. Espadrilky nejsou jen plochá podrážka. Takže si můžete vydechnout. Módní klínové espadrilky jsou také ve formě klínů. Nejčastěji mají klín zdobený slámovým prvkem a kolem kotníku se zapínají na opasek nebo dlouhé pásky z látky.


Espadrilky sportovní


Dívky, které se necítí pohodlně na sobě s elegantními modely bot, mohou být klidné. Espadrilky, které budou vládnout v nadcházejícím létě, jsou k dispozici také ve sportovní verzi. K dispozici jsou espadrilky ve formě tenisek. Mohou být nazouvací. Nejdůležitější je, aby byly pohodlné a v atmosféře španělského léta.


Pohodlí a přirozenost se v letní sezóně nepochybně počítají. Proto se volba espadrilek zdá dokonalá! Jedná se o boty, které jsou nejen pohodlné, ale také skvěle vypadají. Kromě standardních modelů, tj. Kombinace materiálu se slámovým povrchem, stojí za výběr modelů, které mají další dekorace. Tímto způsobem budeme vystupovat na ulici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *